1С: ERP Ձեռնարկությունների կառավարում 8
Artadrakan-kazmakerputyan-karavarumԾրագրային փաթեթը թույլ է տալիս ստեղծել միասնական տեղեկատվական տիրույթ,որը ներկայացնում է ձեռնարկության գործունեության ֆինանսատնտեսական հատվածը` ներառելով հիմնական բիզնես գործընթացները: Մուտքը տվյալների բազա ապահովվում է աստիճանական համակարգով` հաշվի առնելով տվյալ օգտագործողի դերը:
Ֆինանսատնտեսական գործունեության վերլուծությունը ներառում է հաշվապահական հաշվառում, հարկային հաշվառում և կառավարչական հաշվառում:
Այն թույլ է տալիս կազմակերպության ղեկավարությանը ստանալ մրցակցության բարձրացմանն ուղղված տեղեկատվություն ձեռնարկության ռեսուրսների ճիշտ պլանավորման, կառավարման  և վերլուծության համար, իսկ միջին օղակի մենեջերներին հնարավորություն է տալիս առավել արդյունավետ իրականացնել ձեռնարկության ամենօրյա կառավարումը:
ERP Ձեռնարկությունների կառավարում 8 ծրագրային փաթեթը թույլ է տալիս ավտոմատացնել կազմակերպության հետևյալ ուղղությունները և ստորաբաժանումները`

Данный программный продукт позволяет создать единое информационное пространство, которое позволяет охватить финансово-экономические сектор организации, включая основные бизнес-процессы. При этом доступ к данным базы ограничен правами доступа для каждого пользователя.
Анализ финансово-экономической деятельности учитывает данные бухгалтерского, управленческого и налогового учета.
Данный программный продукт позволяет руководству компании получить информацию, направленную на повышение конкурентоспособности организации, дает возможность анализа, планирования и правильного управления ресурсами, а менеджерам организаций предоставляет возможность более эффективного управления.